Kas mēs esam un kapēc? 

Visam pamatā ir ģimene ar problēmu un tās risinājumu, pēctam seko draugi ar ieteikumiem un palīdzību, līdz nonākam pie gala rezultāta.

Šajā gadījumā vairāku pasākumu kopums (kāzas, dzimšanas diena, bērniņa nākšana pasaulē), šim visam gribas krāšņus svētkus, lai ir ko atcerēties. Taču krāšņi svētki noved pie lielām izmaksām un nepieciešams domāt alternatīvas, kā arī vienmēr vēlmes ir krāšņākas par piedāvājumu.

Ārpakalpojums, balonu virtenes izveidei, ir ļoti dārgs, taču izveidot virteni noteikti ir ļoti sarežģīti? Tā nebūt nav, balonu virtenes izveides sarežģītākā daļa ir balonu piepūšana, pārējais, pateicoties balonu lentei, ir elementāri. Piepūšam - > ievietojam balonus lentē -> nostiprinam virteni -> pievienojam papildus balonus ar balonu lipekli un gatavs! Kāpēc pārmaksāt, ja skaisti varam izdarīt arī paši.


Mūsu komanda

                     Ralfs un Linda                                                                                                                                                                                                                                      Valdes priekšsēdētājs un idejas autori